Що потрібно зробити з часником на початку травня, щоб зібрати багатий урожай

Часник вирощується практично на кожній ділянці і більшість досвідчених городників виробили свою схему підживлення. Досвід агротехніків швидше допоможе початківцям городникам, які роблять лише перші кроки у землеробстві, інформує Публікація.

Звичайно запорука хорошого врожаю залежатиме від того, наскільки правильно підготовлена ​​грядка та посаджений часник восени. Вважатимемо, що все зроблено правильно.

Основне підживлення, яке впливає на зростання часнику, дається навесні. Також від нього залежить, наскільки великий і якісний урожай часнику ми отримаємо. Зазвичай перше підживлення дається в першій половині травня.

На цьому етапі найважливішим елементом є азот. Деякі досвідчені дачники для весняного підживлення використовують нашатирний спирт. Крім насичення азотом, нашатир відлякає деяких шкідників. Для приготування розчину потрібно взяти 2 ст.л нашатирного спирту і дрібку лимонної кислоти на 10л води. Крім нашатирного спирту можна використовувати трав’яний настій.

У період нарощування головок, часник потребує калію та фосфору. У цей час підгодовуємо часник попельним настоєм. Для приготування підгодівлі беремо 200г попелу та заливаємо 10 л води, наполягаємо приблизно 2 години. Поливаємо під корінь. Перед будь-яким підживленням попередньо зволожуємо грунт чистою водою.

Всі грядки обов’язково мульчуємо скошеною травою. Мульча оберігає ґрунт від зростання бур’янів, довше зберігає ґрунтову вологу та пухкість ґрунту. Що значно заощаджує час, якого завжди так не вистачає.