Найкращих спосіб посадки болгарського перцю, який дає щедрий урожай

У цій статті хочемо поділитися з вами одним цікавим способом посадки перцю. Між іншим, досвідчені дачники, які дуже успішно практикують цей метод вирощування солодкого (та й гіркого, різниця невелика) перцю. За їхніми твердженнями, врожаю, дійсно, виходить більше, причому плоди тішать своїми розмірами та м’ясистістю, інформує Публікація.

В чому секрет?

Насправді метод посадки перцю «по два в лунку» по-науковому називається «квадратно-гніздовою». Він незамінний, якщо ви живете в умовах посушливого, спекотного літа: пара перців, посаджених поруч, формують невеликий кущик, листя якого притінюють плоди та простір біля коріння, затримуючи тим самим вологу довше.

Але при використанні цього методу посадки є один дуже важливий нюанс – перці повинні бути винятково самозапильні, інакше ви ризикуєте зібрати «невідоме звірятко» після перезапилення!

Як садити перець?

Для такого способу потрібні особливі лунки: вони мають бути досить великими (50*50 см) і мають форму квадрата. Перці садяться поряд на відстані 2-3 см один від одного. Спочатку, поки рослини не адаптуються до нових умов, краще вкрити посадки плівкою, особливо, якщо ви садите перець у відкритий грунт. Поливайте посадки теплою відстояною водою і постійно моніторте стан саджанців спочатку: ця культура – відома “ніженка”.

Коли садити перець?

Йдеться про посадку в незахищений ґрунт. Теплолюбні південні культури, до яких належить перець, не виносять зниження температури навіть нижче 15 градусів, а тому не поспішайте висаджувати розсаду на грядки. Дочекайтеся, поки мине небезпека поворотних заморозків. Це час настає десь в останній декаді травня. Інша справа теплиця: в ній можна посадити перець на 2-3 тижні раніше, але за умови, що ви будь-якої миті зможете «врятувати» саджанці від різких коливань температур, укривши їх під плівку або агроволокно.