Що потрібно зробити перед висадкою кабачків, щоб отримат щедрий урожай

Безперечно безліч городників і садівників хотіли б або хочуть виростити смачні великі кабачки на своїх городах. Тому ми вирішили поділитися одним способом підгодівлі, який значно вам допоможе. Така підгодівля краще, ніж гній, компост і перегній. Кабачків виростає в 2 рази більше! Спосіб підійде не тільки для них, але і для всіх гарбузових культур, інформує Публікація.

Отже, спочатку розберемося, як краще почати вирощувати кабачки

Спочатку потрібно проростити насіння в ємності з туалетним папером, висаджують їх в стаканчики, а після перших паростків садять кабачки в парник. Перед висадкою їх нічим не підгодовують і стежать, щоб грунт був вологим.

Що ж, а тепер про саме добриво

Воно не вимагає ніяких додаткових грошових витрат і готується дуже просто. Для нього нам знадобиться будь-яка глибока ємність. Наповнюємо її водою і кидаємо туди різну траву. Кульбаби, лопух, грицики, кропива та інші. Трохи перемішуємо рукою, закриваємо і залишаємо на тиждень-два для бродіння. У кожні наступні два дні після приготування його потрібно помішувати. Добриво дійсно дуже ефективне і дає відмінне харчування рослинам.

За день до розсади кабачків копають лунки і розпушують в них землю. Відстань між лунками близько 80 сантиметрів. У кожну заливають близько п’яти літрів добрива. Після вбирання його в грунт присипають кожну лунку сухою землею. А на наступний день висаджують кабачки. Поливають їх теплою водою і присипають місце поливу мульчею або землею.